fbpx

Архітектурне проектування, реконструкція та інші послуги архітектора

Архітектурне проектування – це початковий етап створення об’єкта нерухомості та створення документації для будівництва.

Під час архітектурного проектування, виконується аналіз наявної вихідної дозвільної документації та побажань Замовника, складається завдання на проектування, яке є основою для початку проектування майбутнього об’єкта.

На підставі Завдання на проектування розробляються архітектурні та об’ємно-планувальні рішення відповідно до можливостей земельної ділянки та вимог дозвільної документації.

Архітектурні рішення узгоджуються з державними органами архітектури і містобудування.

Детальний план території

_________________________________________

Розробка детального плану території-це комплекс робіт, який потрібно виконати перед початком забудови або споруди ряду будівель. Детальний план дозволяє отримати уявлення про те, чи зможуть вписатися нові об’єкти в існуючий ландшафт та що собою буде представляти.

Ескіз намірів забудови
_________________________________________

Ескіз намірів забудови -це графічно-схематичний малюнком, де зображено розміщення будівель чи споруд на земельній ділянці. Також зображуються фасади у розрізі, відмічаються відмітки висотності, формується поверховий план та плани побудови, зазначається загальна площа забудови.
На схемі відмічається відстань до сусідніх ділянок, інших будов, всі наявні інженерні споруди та інженерні рішення. Ескіз намірів є невід’ємною частиною пакету документів в отриманні Будівельного паспорту.

Проектування, реконструкція житлових будинків
_________________________________________

Проектування будівель-це визначення повного переліку особливостей: від рішень, пов’язаних з плануванням, до впровадження дизайнерських деталей, враховуються функціональні призначення будівельного об’єкта, підбираються оптимальні за властивостями будматеріали і оздоблення. 

Сприяння у отриманні дозволу на будівельних робіт виконання

_________________________________________

Дозвільні документи на будівництво – це законодавча підстава для здійснення будь-якого архітектурного і будівельного проекту. Будівельна документація надається замовнику відповідною державною інстанцією з метою контролю над виконанням норм, правил, вимог, а також умов будівельного законодавства.

Подача повідомлення про початок будівельних робіт
____________________________________

Після отримання будівельного паспорта  обов’язково необхідно повідомити державні містобудівні органи про початок будівельних робіт.

Підготовка пакета документів для отримання будівельного паспорта

_________________________________________

Для отримання дозволу на будівництво будинку, необхідно підготувати пакет документів, так як це є важливішим питанням, ніж зведення самого будинку і закладання фундаменту, основи будь-якої споруди.

Введення в експлуатацію житлового будинку

_________________________________________

Згідно із Законом України «Про регулювання будівельної діяльності» введення в експлуатацію будівлі повинен кожний будівельний об’єкт, незалежно від того, чи це новостворений об’єкт, чи був реконструйований існуючий. Діючий функціонал побудованого об’єкту може бути  тільки після офіційного дозволу уповноваженого на те органу виконавчої влади.

Паспорт оздоблення фасадів об"єктів будівництва

_________________________________________

Паспорт зовнішнього оздоблення фасадів – це проектна документація, в якій існує потреба при новому будівництві, а також реконструкції, яка тягне за собою зміну зовнішнього вигляду будівлі. Паспорт повинен складатися з візуальної, графічної й текстової частини.

Назви послуг Вартість робіт Термін виконання
Консультація. Виїзд на об'єкт ціну уточнюйтевід 1 дня
Детальний план територіїціну уточнюйтевід 14 днів
Ескіз намірів забудовиціну уточнюйте від 14 днів
Проектування, реконструкція житлових будинківціну уточнюйте від 14 дня
Сприяння у отриманні дозволу на виконання будівельних робітціну уточнюйте від 7 дня
Подача повідомлення про початок будівельних робітціну уточнюйте від 7 дня
Підготовка пакета документів для отримання будівельного паспортаціну уточнюйте від 14 дня
Введення в експлуатацію житлового будинкуціну уточнюйте від 7 дня
Паспорт оздоблення фасадів об"єктів будівництваціну уточнюйте від 7 дня
Проектування, реконструкція будівель

Землевпорядна агенція “Експерт" працює для Вас в умовах воєнного стану в Україні!
Відповідно до ст. 36 Закону України «Про державний земельний кадастр» держава забезпечила доступ до основних даних державного земельного кадастру. З роботами, які можемо виконувати ознайомтесь на цій сторінці.